Snipper Creative Commons License 2005.11.08 0 0 124

Igen, néztem. Ez a rész tényleg kicsit jobban sikerült, mint az eddigiek..Mondjuk ebből pont Erdélyt hiányzott, kiváncsi lettem volna, onnan mit szed össze :) Jó kis házi szilvapálesz reggelire, szalonnával, puliszka, kecskesajt. Ettünk kint jó dolgokat nyáron..Ismerősök lejárnak Konstancába halászni, és onnan hoztak halakat, amikor lentvoltunk..ettünk házi készitésű "kaviárt", és szerintem sokkal finomabb volt, mint amit Londonban vettünk a boltban, aranyárban.. Valamint amióta nagymamám meghalt 14 éve, azóta nem ettem olyan finom fánkot,mint amivel tavaly vártak lent a háziak, ahol megszálltunk.. Isteni volt a kürtős kalácsa is Piroska néninek, amit kemencében süt, kukorciaszárra tekerve fel a tésztát, mert ott nincsen olyan sütővasuk,mint nálunk minden sarki árusnak..na, nem is olyan az ize ám..

 

A múltheti viszont nagyon kritikán aluli volt..talán jól mutatja ezt az is, hogy két hétig egy hozzászólás sem volt a topikban, pedig annyira bevolt itt indulva mindenki az érdemi vitára..csak nem volt miről..

Előzmény: Törölt nick (123)