Káldi G. Creative Commons License 2005.10.30 0 0 35

Szervusz Staubach!

Mertem remélni, hogy Te is ott vagy a képeken, csak nem akartam rákérdezni.

Gratulálok!

D.I. "magyaros" tudatával hogyan fogadta a római légiókat?

Mind a két vesszővető tetszik. A torziós rugós egy kicsit jobban. Ilyet csak nyomtatásban láttam, a web-en, valóságosan megépített fegyverről képet még nem, de hát rengeteg lap lehet még, amit nem ismerek. A "szívem csücske" azért mégis a Scorpio! A bronzlemez borítás szép, esős időben hasznos is lehet. Én mégis csupaszra tervezem építeni az enyémet. Jó látni a szerkezet "lelkét"!

Ezeket külföldiek építették?

Írhatnál a bemutatóról. Milyen vesszőt lőttek? Milyen messzire? Mibe? Ha jól látom deszkafalba? Milyen pontossággal? Mennyire mozdult a szerkezet kiengedéskor? Az elsütő szerkezet a korhű, ékes megoldás? A felhúzást korhűen léces vagy a nem éppen autentikus kör racsnis szerkezet segítette? A környezetet nézve azt gondolom ezekben szigorúan korhúek. A közönség hasonló lelkesedéssel fogadta az eseményt mint ahogy azt Ti csináltátok?

Egy apró kis csipkelődést azért engedj meg. Az egyik képen zoknit húz egy barátunk.

Cowboy shootingban a múszálas ruházat, vagy edzőcipő már nem kivánatos. Nekem a lőídő mérésére szolgáló modern, digitális "tájmer" használata sem tetszik a CAS-ban.

De tényleg tekintsd ez csak csipkelődésnek! Nem vagyok én ennyire maximalista.

Elismerésem a tevékenységetekért!

Írj!

Üdv

Gábor

 

Előzmény: staubach (33)