charlie21 Creative Commons License 2005.10.24 0 0 1884
Sziasztok! Szombaton volt egy kis időm és megnéztem két objektumot.Sajnos nem sok sikerrel ,eggyikbe sem jutottam be,de néhány dolgot azért megosztok veletek.Az első a Tölgyes nevezetű Gödöllöi hévmegálló felett levő objektum.Jól elvan dugva az erdőben,sajnos hatalmas köd volt és egy föld hányás veszi körül szinte az egészet ezért nem sokat láttam belőle,amit tudtam lefotóztam,de elég vacakok lettek.Valami raktárbázis lehetett,csak barakokat láttam viszont abból volt emeletes is ,ilyet még sose láttam.A kerités sima egyszerű drót semmi különös,az egésszet megkerülve viszont találltam egy kis jól védett házat rengeteg antennával a tetején,ez még teljessen müködőképesnek tünt,és nem hasonlitott a civil antennákra.A telepet örizték több kutya is cirkált a terepen.Innen tovább haladva a 3-ut másik oldalán megtalálltam a Kerepesi TÁS-t.A kapu felé haladva látszott hogy elég jól egyben van,oda érve kb 6 kutya ugrott a kerítésnek egyszerre,a legkisseb is kb kissebb borju méretű volt.Akkor lett necces a helyzet mikor ebből kettő egy lyukon szó szerint kikuszott elém.Hát betojtam az tény.Szerencsére előkerült az őr is,aki nagyon kézséges volt ,de minden probálkozásom ellenére sem volt hajlandó körbevezetni.Jelenleg magánterület egy cég használja valamilyen raktárnak.Annyit még megtettem hogy egy nagy kört megtéve a hátuljához mentem a területnek de csak a Trafó házat sikerült megtalálnom ez kivűl volt a kerítésen.Sajnos a sok kutya elrettentet a további kisérletektől.Néhány képet azért csináltam a képtáramban megtekinthetők.