zssom Creative Commons License 2005.10.21 0 0 10120

Hello Gyben!

 

Hát ez már valóban a pofátlanság netovábbja. Amikor azt irják, hogy más nem jelzett ilyen hibát, véleményem szerint elismerik, hogy egyedi hibáról van szó, tehát ezt javitani lennének kötelesek. Amennyiben viszont a javithatóság irányában merülnek fel kételyek, (mikor is a funkció kikapcsolását emlitik megoldásként) már konstrukciós hibát ismernek el. Véleményem szerint nem létezik javithatatlan hiba, csak nem kellően felkészült szerelőgárda. A francia elektronikáknál elég gyakori szokott lenni az apró, szöszmötölést igénylő hibakeresés, amely, ha jól végzik, annak az apró, néha bagatelnek mondható alkatrésznek a megtalálásával végződik, amelyik a hibáért felelős. Szerintem még korántsem vizsgálták meg az összes lehetőséget. Gondolom még nem cseréltek kormánykapcsolót, sem érzékelőt, sem a kábelezést nem vizsgálták, ugyanis szerintem ezek mind okozhatják a leirt hibát. Nemrég hallottam pl. olyan inditási hibáról, amit az aksiról a motortéri biztositéktáblához menő vezeték hibás rögzitése okozott. Apróság, de meg tudja keseriteni a tulaj életét.

 

Szerintem ne hagyd magad, tapasztalat, hogy borzasztó lusták tudnak lenni a szervizben az emberek....

 

Üdv: Zs.

Előzmény: gyben (10117)