charlie21 Creative Commons License 2005.10.19 0 0 1870
Köszönöm a válaszokat! Remélem még az idén megtudok nézni párat ezek közül.Raktam fel a képtáramba néhány régi képet a régebben látott objektumokról.Nem tul jó minőségüek de akkor még csak egy sima filmes gépem volt,innen lett beszkennelve,nézzétek el nekem.Külön felhívnám Volt tüzér kolléga figyelmét a Pilis Tetői fotókra amellyek még 1996 ban készültek,még egész jól egyben volt a hely,voltak még a kölapos utak,őrtornyok,és még a vas ajtók is fent voltak a szakaszfedezékeken. Volt tűzér! Egy kérdés,most jutott eszembe hogy annak idején vagy a Lom hegyen vagy az urak asztalán (már nem emlékszem) találtunk egy kb 1m X 1m terep asztalt amin a környező hegyek (domborzat) volt megcsinálva ,igényesen valami hungarocel szerüből.Szépen lefestve mint egy vasutmodellező terepasztal.Ez esetleg minden TÁS-ban rendszeresítve volt? Valamilyen oktató ,bemutató céllal készülhetett? Ismerős neked a dolog? Sajnos nem hoztam el,és fénykép sincs róla,akkoriban sporoltam a filmel.Ezért nincs igazán képem a Zsámbékiról meg a Vértesacsairól sem ,pedig bejártuk mindkettőt,nemsokkal a bezárások után.Most bánom igazán.