charlie21 Creative Commons License 2005.10.17 0 0 1861
Sziasztok! Hétvégén sétáltam egy kicsit a lakhelyem felett levő Péter hegyen.Itt egy nemrég még üzemelő rádiós laktanya van.Meglepve láttam hogy most elhagyottan áll,szétszedték az antennákat és csak egy maradt árválkodva.Látszolag nem is őrzik,egy kicsit be is mentem, a szélén csináltam néhány fényképet a képtáramban megnézhetitek. Más: szeretném a segítségeteket kérni! Szintén a képtáramban van egy Térképek nevezetű képtár(csak oda engedte betenni a gép a nagyságuk miatt).Találtam egy olyan Budapest térképet ami jelöli a Honvédségi objektumokat.Ezzel kapcsolatban lennének kérdéseim.A legjobban érdeklők: 1,térkép: Kamaraerdőben-Ki tudja mi ez? 2-3-4,térkép: Ez valamelyik a Nagytarcsai HÁP? és a másik kettő micsoda? 5,térkép:Ez a Gyáli nyeva Tás? Most paint ball centrum? 9,térkép:Törökbálintnál elég nagynak látszik. Mi ez? 10,térkép:Kerepes felett.A gödöllöi HÉV Tölgyes megállojánál.Mi ez? 14,térkép:Pécel az elhagyott Orosz mellet.Mi ez? 17,térkép:Ez lenne a Kerepesi Nyeva TÁS? Persze ha van a többiről is valamilyen mondani valotok szivessen veszem.Pl a Tököli résznél hol keressem a TÁS-t?A kerepesi TÁS rol tudja valaki milyen állapotban van?Mezenguz! Volt Tűzér! Hpasp! Számítok rátok,a mindig szakszerű hozzászólásaitokra!Előre is nagyon köszönöm!!