ecsém Creative Commons License 2005.10.15 0 0 2
  Janek irta:jelenleg ayacucho-ban vagyok,ami tetszik,mert nincs turista.a machu picchu-t azert hagytam ki, mert ugy ereztem magam a vonat allomason,mint egy kibaszott idiota. az erdekes az egeszben az,hogyha olyan helyekre megyek ahol nincsennek,akkor ujjal mutogatnak ram,foleg a gyerekek.mar eljutottam arra a szintre,hogy spanyolul mar tudok komunikalni.inni,szinte egyaltalan nem iszom,hiszen viszonylag draga,meg nem is kivanom. a csajok,hat mit mondjak?egy-ket kiveteltol eltekintve,hagynak nemi kivetni valot.a drogrol annyit, hogy minden valamire valo varosban megallitanak,hogy mire van szuksegem.cusco-bol ezert kellet menekulnom,mert egy proba utan,nagyon ram akazkodott a tag.a megvilagosodas,bar meg kurva messze van,de idaig is rengeteg kaland,es elmenyben volt reszem,es nagyon sokat tanultam. koszi,hogy irtal,eljen del amerika majd jelentkezem.c s a o o o ! ! !  ja meg annyi,hogy nemtudom mi az a topic es,hogy kell hasznalni.ha gondolod ird le es felollem mehet. udv az eranak! varom a leveleit! meg annyi,hogy kell a biztatas otthonrol ezert varom a leveleket(nehogy ido elott meg zakkanjak).