tzh Creative Commons License 2005.09.28 0 0 490

Magam is csak fogyasztó vagyok, nem jártam sörgyárakban. ennek ellenére nem ittam még olyan sörfajtát, ahol ne tért volna adott tipuson belül ízre is a dobozos, illetve palackozot formátuma. Persze ez lehet amiatt is, hogy az üvegesben érheti a fény, a dobozosban nem.
Egyébként amit nagyon de nagyon nem értek: Mióta kerül kukoricadara a Classic Dreherbe?

És miért tünt el a Lager változata? Én azt szerettem például, és ha igaz amit az apróbetűs részen írtak, az tényleg tiszta sör volt.

 

Amit persze ugyancska nem értek, hogy a Borsodi is régesrég megszüntette a Borsodi Kinizsi-t, pedig az nagyon jó és tényleg minőségi sör volt. Ma meg nyomatják a pancsolt adalékanyagos szutykokat, amiben élenjár a Bivaly, ami szerintem ihatatlan és ótvar mag az ital minősége is. Még az első pár deci ivása közben megfájdul tőle a fejem, (és a 6,5 %-os alkoholtartalma se nagy szám, mert a B.Kinizsinek 6,9 volt pl....)

Egyébként amég a Beck's reklámján fogom a fejem. Németország első számú söre? Jajj.  A Beck's még a Heinekennél is ihatatlanabb.

Előzmény: Dreher Antal (485)