gcorvaksz Creative Commons License 2005.09.16 0 0 649
Ejnye no, thebadking!

Ezzel a ritkan hasznalt nickemmel irok, mert nem szeretnem ha kozeli ismeroseim az eredetitol olvasnak :-).

Olyan pozitivan irogatsz a boonos topikban, nem gondoltam volna, hogy ilyen vaskalaposan allsz ehhez a szoros-nem szoros vitahoz.
Tudomasul kell venni, hogy ez divat. Azt nem mondhatod, hogy evezredekig sotetsegben eltek oseink, es egyszercsak a 90-es evekben valahol az USA-ban kipattant egy szikra, es kitalaltak, hogy a termeszetesseg es egeszseges elet nonpluszultranetovabbja a csupaszsag, es ezentul feher ember maskepp nem is letezhet. Maglyara a szorosokkel. Nemsokara szerintem megint divatbajon a szoros viselet :)
Side effektkent jelentkezik, hogy sok embernek kenyelmesebb igy. Masoknak pedig nem. Eleg uj a nicked, nem tudom olvastad-e az errol szolo topikokat? Ott aztan van kereszteshadjarat mindket oldal reszerol.
En egyik iranyzatnak sem vagyok ellenzoje, de nem ez hatarozza meg a kapcsolatomat, viszonyomat a masik nemmel. Mostansag egy hagyomanyossal osztom meg az en szinten hagyomanyosomat :)
Nekem peldaul egy borotvaltan csupasz ferfi teste kifejezetten visszataszito, buzis. Viszont ugyanugy vannak puncik is, akiknek(vagy amiknek - attol fuggoen mire asszocialuk:) kifejezetten rosszul all a szortelenseg. Nezz szet peldaul a csupasz punci topikban.
Ha egy ember nagy hangsuly fektet erre a dologra egy kapcsolat kialakitasanal, akkor ott szerintem baj van. Sot, ha ez a kapcsolat nem barati vagy testi/lelki, hanem mondjuk csak munkatarsi, akkor kifejezetten nagy baj.
Olyan jol indult itt a karriered a boon-os topikban, ne rontsd mar el ezzel :)