dany82 Creative Commons License 2005.08.29 0 0 24595
Mint Vista-használó megnyugtathatlak: a virtuális mappák nem más, mint a keresés tövábbfejlesztése. A fájlok ugyanúgy megmaradnak a mappákban, ugyanúgy megnyithatod, megnézheted őket az explorerrel vagy bármi mással.

Viszont a start menüben a dokumentumok mellett ott vannak a virtuális mappák, amelyek a gépen található összes képet, videót vagy zenét tartalmazzák, természetesen ugyanúgy mappákra leosztva. Illetve a paritción található összes képet. (nem tudom a másikra miért nem keres rá, miért nem "látja")

A csili-vilit meg 1 kattintással ki lehet kapcsolni, egyszerűen átállítod a theme-et xp-re.

A béta stabilitása azonban egy rakás szar. 4 nap alatt 3szor telepítettem újra. (egyszer mondjuk az én hibám volt, xp-s spyware doctort futtattam rajta, és tönkrevágta.) A telepítőn van egy opció, amely a betöltésnél fellépő hibákat hivatott kijavítani. Ez is egy jó ötlet, az egy másik kérdés, hogy (a bétában legalábbis) nem müxik. A feature-ök viszont nagyon jók, pl a keresés sebessége google-höz hasonlítható, ami nagy előrelépés (és szerintem fontos is).
Előzmény: sajoati (24593)