canahari Creative Commons License 2005.08.24 0 0 214
Szép jó napot! :)

Köszönöm a válaszod, kedves karola. :)

Itt az audiogramom. A csontvezetést csak a bal oldalon nézte meg az audiológus, nem is teljesen ott vannak a karikák, mint a légvezetésesnél, de majdnem. A jobb oldalt _nem_ nézte meg. Gondolom, arra következtetett, hogy ha a bal oldalon a légvezetéses és a csontvezetéses ennyire hasonló, akkor a jobb is valszeg ugyanolyan lesz.
A hallásvizsgálatra a Sziget után valami 4-5 nappal mentem.


A történetem egyébként valóban csak annyi, amennyit leírtam, semmilyen vizsgálatot nem végeztek, csak ezt a hármat:
- A légvezetésest (mikor fülessel magas és mély szaggatott hangokat kellett meghallani)
- A csontvezetésest a bal oldalon (ami ugyanez volt, csak nem fülessel, hanem egy a koponyámra szorított kis cuccal)
- + Valami digitális szerkentyűvel: az egyik része fülbe dugható volt, azt bedugta, búgó hang, nyomásérzés, és gondolom neki közben kiírta, hogy mi a helyzet odabent. Ezt direkt megkérdeztem, hogy mire való, akkor mondta, hogy a középfül nyomását nézte vele, de mindkét oldalon "ép". Semmi más infót nem kaptam, csak ezt az audiogramot. (Az audiogram másik oldalán semmi sincs.)

Szívesen változtatnék dokit, csak még nem tudom, kihez lehetne menni. Most nyomozunk. Ha esetleg tudsz valakit... :)
Hálás köszönet az eddigi segítségedért!
Előzmény: _karola_ (213)