ugróegér Creative Commons License 2005.08.14 0 0 229

A világ legjobb bloggojóra is írt Daniról. Mostmár híres!

 

 

Napló lapozása: |<<   <<   <    [738/738]    >   >>   >>|

Szakács Béla

2005. 08. 14. vasárnap, 14:43:01 óra

Kedves Naplóm!

Tegnap este vásároltam egy nagyszerû Csehszlovák teasüteményt, amit igazából az eladó tukmált rám. Na az lett a vége, hogy tegnap tévénézés közben az egészet begyömöszöltem, igaz egyet Citromka fogyasztott el. Mindössze 197 ft és kakakós és piskóta kombináció. Úgy eteti magát, hogy délelõtt vettem még egyet. Most is azt majszolom, miközben gépelek. Tegnap akkora tûzijáték volt, hogy azthittem augusztus 20-van, bár csak annyi történt, hogy a Kossuth téren felléptek a Megasztár táncdalénekesei. És utánna volt tûzijáték. Majd csilluka elmeséli milyen volt, meghogy sikerült e autógrammot kérnie Toresz Dánieltõl, mert õ a kedvence. A héten vagyis holnaptól megindul a bolondokháza Debrecenben. Ez a Virágkarneváli hét és is ilyenkor turisták jönnek bámészkodni Debrecenbe. Én már Jappánokat is láttam, pedig az aztán jó messze van tõllünk. Csak azt tudnám, honnan tudják, hogy augusztus 20-án ingyenes tûzijáték lesz Debrecenben? Én pl. egy viláhgírû ünnepet sem tudok Japánban illetve az ott lévõ városokban és településeken.