Törölt nick Creative Commons License 2005.08.10 0 0 2601

Véleményem a repnapról.

Messze elmaradt a NATO csatlakozás előtti repnaptól. Igazi különlegesség nem nagyon volt. A NATO-s repnapon még igazi kuriózumok voltak, pl. F15, Tornádó, Harrier, még A10 is volt ha jól emlékszem. Látszik, hogy nem jött össze az üzlet az USA-val, most le se tojtak minket. Pedig igazán jó harci gépekből ők tudnának hozni...A C130-at nagyon megnéztem volna közelebbről, de sajnos csak annyira tellett, hogy felszállt majd repült vissza Olaszba.

A törökök bemutatóján halálra röhögtem magam. Nem a produkción, azzal természetesen nem volt semmi probléma, szépen repültek a srácok, de az a kommentátor...Röhely volt...törkis sztarsz...a béke...a szív...a tehetség...:-DDD

 

Nem tudom mennyi néző volt, de legalább kétszer annyi embert véltem felfedezni, mint a NATOS repnapon.

A T72-es tankokba bemenni számomra élmény volt, különösen, mert nem voltam katona. :-) Bár szegény járműveken nagyon látszik, hogy harcban már szinte használhatatlanok, olyan öregek. Nem tervezik modernebb tankok beszerzését?

A Gripen viszont gyönyörű volt. Az F16 és a mirage is szépet alakított.

Az olaszok műsora se volt rossz, szerintem élvezetesebb volt mint a törkis sztarsz...

Egy B2-est megnéznék egyszer közelről, bár erre semmi esély :-)