Kele64pisti Creative Commons License 2005.08.07 0 0 2483
Hi!
Kimentem ma is. Vost a vonatot teszteltem Pestről. os 1 óra alatt leértem kulturáltan IC-vel, onnan 10 perc ut a bázisig, busszal kulturáltan. Ez igen, tény leg jó szervezezés. A kaja front még mindig drága. Bár a helyzet változik, mivel kb. 30ezren lehetünk. Szerintem tegnap is jó szám a 70ezer. Tehát a 2 nap alatt 100K emberke volt kinnt, mig 2 éve 250ezer 1 nap. Ergo ennyit jelentett 3500/4000ft és a vasárnapra josolt esős idő. Délután 14 óráig voltam. Addig az Aero Vodochody gépén kivül csak magyar vasak - ok még egy amcsi pilota által vezetett Jak52.. A mieink viszont kalappal le. A média által sztárolt két fasz versenye helyett, ők mutatták be hogy tényleg mit tudnak a pilótáink. Topi és Bagira is szépen repült. Szubjektven, tegnap Bagia volt a keményebben repülő, de ma Topi - utolso otthoni bemutatópilcsi szereplésén, és szülinapján - örömrepüléssel kápráztatta el a nagyérdemüt. Kicsit Várit idézte. A teljesen felhős égen át sütő nap sárgás sznü levegőt varázsolt a fényképezőgép lencséjáre. Az infracsapdák is jól mutttak, valamint az utánégető lángja. délután eljöttem mert az oraot, galebeket, soimot már megfotoztam, a kötelékek is megvoltak már jóidőben, a holland müsort meg már többször láttam mint anyámat :-)

Képek a honlapomon holnap. A hátteret, hogy milyen volt ma izelitőül egy mini képpel mutatom.

üdv. Kele