joc_ Creative Commons License 2005.08.05 0 0 591

Khmm. Es bocs, de a forumra irni ezugyben valoszinuleg nem tul hatekony. En 11 elott jartam lent, eszrevettem, azonnal hivtam a gondnokot es a kozos kepviselot, addigra sajnos mar a lift ala is befolyt a viz. Aztan nekialltunk 4-en es a nagyjat kb. masfel ora alatt feltakaritottuk. Mindannyian csodalkoztunk, hogy ha valaki jelezte volna korabban, akkor sokkal kisebb munka lett volna. (Az elegge hihetetlennek tunik, hogy ez csak 1-2 ora alatt lett volna ekkora, tehat azert emberi szamitas szerint eleg sokan jottek-mentek ugy hogy nem szoltak.)

 

Sajnos a beton osszetetelenel a kapu mellett befolyik a viz, a vizgyujto valyunak pedig nincs lefolyasa sehova, az egy zart valyu. Onnan szivattyuzni kell a vizet, mar persze ha eszreveszi valaki hogy megtelt. (MOST be van allitva egy remelhetoleg automata szivattyu, csak senki sem szeretne otthagyni, mert esetleg laba kel.) Az meg csak hab a tortan, hogy a vizgyujto valyu a garazs legMAGASABB pontja. Hogy ezt hogy lehet hosszu tavon rendbehozni, azt nem tudom.

Előzmény: agha (590)