digicat Creative Commons License 2005.08.02 0 0 8298
Kb. két hete vettem egy nyakpántot a fényképezőgépemhez. Az eladó londoni, és mivel én július 28-ig Párizsban voltam, oda kértem a csomagot.

Július 22-én postázta normál levélként, 28-án még nem volt Párizsban, aznap jöttünk haza.
29-én (péntek) hívtak a kempingből, ahol laktunk, hogy csomagom érkezett :-) Nagyon rendesek voltak, ingyen utánamküldték, csak a cím egyeztetése miatt hívtak. Amin nagyon meglepődtem, hogy tegnap (hétfő, augusztus 1.) már meg is érkezett Budapestre. Gyakorlatilag a következő munkanap. Prioritaire jelzés volt a borítékon, benne az eredeti londoni küldemény, amit valóban július 22-én postáztak (arra gyanakodtam, hogy az eladó később adta fel).

Tehát máshol is lassú a posta, nem gondoltam volna, hogy London-Párizs 1 hétbe telik :-o

Más. Egy német eladó, akitől kb. 1 hónapja vásároltam és azonnal fizettem PayPal-lel, ő el is küldte az árut, most keresi rajtam a pénzt.
Szerinte nem fizettem, már kétszer elküldtem neki a PayPal tranzakció ID-t, remélem megtalálja a bejövő pénzei között. Azt írja, hogy a szoftvere nem találja a pénzt. Na mindegy, majd csak előkerül.