A_vándorló Creative Commons License 2005.07.30 0 0 1659
Nagyon, de nagyon távol áll tőlem, hogy vitatkozzak vele kedves volt tüzér!!!

De voltak, ezt még a magas rangú tisztek is kevesen tudták, mint például azt, hogy a nagytarcsai objektum még most is él és van ott nagyfesz kerítés a bejárat mellett. Ezt egy XY is megerősítette, aki többször is járt ott. Most a veszprémi a központ. De van még egy ilyen, mint a nagytarcsai, azt viszont nem tudom hol….

Azt sikerült kideríteni, hogy Nagytarcsán a berendezéseket már lecserélték, legalábbis a nagyját. De még most is a nagyfesz kerítés ott van!!!!

Szerintem, Te nem vetted észre. Bő 1 év alatt volt módomban minden nap látni!!!

Felvettem a kapcsolatot olyan 70 éves volt tisztel, aki tud ezekről.

Nem sok volt, de ezek full titkosak voltak, a magyar honvédségnél is alig tudtak róla…

Lehet, amit írok, nem hiszed, pedig így van. Sok ezredes se tudott ezekről. Igaz kevés volt, de volt…

Nézz fel ide.. www. merengo.hu

 

Beszéltem azzal, akié a Herend feletti objektum.. a telefonját és a címét levettetem, nekem megvan… 70 éves kedves és segítőkész úr…

Ő látta ezeket. A pingyomi támaszpontra mondta is, hogy nagyon nehéz lesz bejutni…

Nem sok van ebből az országban, de van pár hely…

A rakétákat mindig éjszaka szállították, teljesen titkosan!!!!

1-2 helyen voltak, ezt a mai telefonok alapján meg is „erősítették” persze nem így ahogy írom, de voltak

Az országunkban 3-4 helyen volt ilyen..

A szabim után ez lesz a következő lépésem, hogy feltárjam őket.

Meglepett az is, hogy a sziklánál milyen változások mentek végbe. A minap voltam ott és a fotózáshoz „külön” engedély kellett. Az fent is van.. Minden adatot felírtak, pedig csak az utcáról készült felvétel, amit láthatsz. Bentről nem tudtam készíteni… Az utcaihoz is a parancsnok engedélye volt az irányadó… Nevetséges.., mert a volt szellőző rendszer és az antenna..

Már teljesen más ott minden. Beépítették, nézz fel oda… meglepődtem…!!!

Tele van forgó kamerákkal, nem is tudom, mit őriznek ott… De fura.. Ott van a volt MATÁV… A volt üvegajtós bejáratot láttam, be nem engedtek…!!!! Pedig csak a „húsos” ajtót akartam lefotózni…  Tudod, miről beszélek…

Ja, még a mai napig megvan Nagytarcsán, a nagyfesz kerítés, nem értem, hogy ezt Te hogyan is nem láttad.. Ezt szintén kinyomoztam….

Nagytarcsa még most is él és nem raktár!!!!

A központ átkerült Veszprémbe…

Kaphegy alatt is van ilyen siló. A HM se tud róla, beszéltem az ezredessel. Nem tudják, mivel orosz volt és full titkos…

A közeljövőben megyek arra, a herendi tulajával beszéltem és beenged, sőt körbevezet!!!

SS rakéták voltak pár helyen, bizony nagy hatótávolságú rakéták, nem légvédelmi…

Ezt onnan tudom, hogy órákat töltöttem a telefon mellett és volt olyan aki ezt megerősíttete, persze nagyon kevesen, mert nem is tudtak róla, ezredesek pl…

Azt nem vitatom, hogy Te mi is voltál, de hidd el azt, hogy 1-2 helyen voltak orosz nagytávolságú rakéták. Az egyik Pingyom…

Ha nem hiszel nekem, nézd meg, bár keményen őrzik, azt tudom, mondta is a volt tiszt, aki az ottani parancsnok, hogy nem légvédelmi…