Sn0wman Creative Commons License 2005.07.25 0 0 65
Pécsi polgárok! Nagyon nagy ívben kerüljétek el a Munkácsy utcában található urológiát! Először magánrendelőbe akartam menni, viszont szabin vannak, úgyhogy maradt ez az állami. Nem elég, hogy a megbeszélt idő helyett 1 óra múlva hívnak be, de a doktor úr akkora egy paraszt, hogy az már ritka! "Na mondd, mi a fasz bajod van?" Ezen néztem egy kicsit. "Rövid fék..." Ennyi csúszott ki belőlem. Majd odament az ágyhoz és így szólt: "Na gyere és told már le azt a kurva gatyát, nem érek ám rá!" Ekkor kezdett bennem felforrni az agyvíz. "Húzd hátra! Mit nézel, én nem fogok hozzányúlni!" Majd elvonult az asztalához és szólt az asszisztensének (bombázó, természetesen), hogy "írja már azt a kurva papírt". Megírta, majd az orvos mondta, hogy "Péntek reggel 9, másik épület". "És az hol van?" - kérdezem. "Nézzen utána." - mondta. Ezek után egy meleg "Ez egy élmény volt, hogy a jó qrva anyádat." monológgal búcsuztam. Már elmúlt a döbbenet, most már bánom, hogy nem rúgtam bele egyet. Pénteken megyek a "másik épületbe", ott majd a körmükre nézek rendesen.