ebayer Creative Commons License 2005.07.13 0 0 7858

Köszi az infót, bár a Németországi banzájokról , meg erről a könyvről is volt tudomásom. Talán nem eléggé hangsúlyoztam , hogy egy magyar nyelvű -lehetőleg a teljes USA forditás-érdekelne. Mivel cégszerűen szeretnék feltenni , viszonylag értékes dolgokat( vagy nagyobb tételeket). Az ÁFA- alanyiság viszonyaitól függően csak a havi ÁFA bevallásom 5-6 féle is lehet, és akkor még nem beszéltem a privát cég ill. cég-privát lehetőségekről. Elég egy rossz ÁFA bevallás és máris jön egy adóellenőrzés. Eléggé megkavarte az EU ezeket a dolgokat , nem könnyű benne eligazodni. Ha világviszonylatban szeretnék eladni mindenképpen alaposan kellene ismernem az eBay játékszabályait (nem a licitálási bohóckodásokat , mert azt 50 után átlátja  az ember). A vásárláshoz már elég a nyelvtudásom, sok újat nem tudnak mondani az eladók , a rizsa nem érdekel , viszont néha jobban tudom , hogy mit is ad el az a "mindenhezértő" kereskedő mondjuk azusában ( ja, ezt hivják szaktudásnak ) Sajnos a műszakin túl sokat kellett régebben parciálisan deriválni, igy a nyelvtanulásra nem igen futotta. Szoktam néha nyelvtanárokat megkérni egy egy ajánlat forditására , legtöbbször kiderül , hogy én többet értettem belőle a "zérus" nyelvtudásommal. Szóval el tudnám képzelni , hogy valaki , aki nagyon benne van az eBay játékszabályokban akár egy web-lapról letölthető módon is a nagyobb közönség elé tárná - valami elfogadható áron. Nem tudom , hogy a német könyv mennyire "Német" és mennyire "eBay", és persze mennyire aktuális. valószinűleg meg fogom venni és lefordittatom Magyarra ---hacsak addig nem akad   egy jobb ajánlat.  Mineden profi megoldás érdekel !! Természetesen nem ingyen !

-------------------

A 43000 vonatkozott a google találatra , a "túl a hétezren " pedig a topikban megjelent hozzászólásokra ( ami szintén figyelemre méltó szám )

Mégegyszer köszönöm a segitőkészségedet. Üdv.  ebayer

Előzmény: trolipotlo (7843)