charlie21 Creative Commons License 2005.07.04 0 0 1576
Sziasztok! Hétvégén jártunk fent Hajagon! Hát nem semmi ,teljessen ledöbbentünk a látványon,egyszerre volt nyomasztó és csodálatos.Mivel tudom hogy néhányan már jártatok fent ezért nem részletezem ,de aki még nem volt és érdekli a téma annak ezt mindenképp látni kell!!A területett nem örzi senki,és jobban egyben van mint ahogy gondoltam.Hihetettlen hogy szinte kibetonoztak egy hegyet.Volna néhány kérdésem kérlek ha tudtok segítsetek.Volt valahol egy BARS térképetek ,hol tudnám megnézni?A többi ehez a rendszerhez tartozó objektum ugyan ilyen vagy mind más-más jellegü.(tudom most nyomoztok egy szentesi után)Mik állhattak a dupla acél zsilipes garázsszerü épületben ,talán a honi légvédelemhez hasonlóan müszeres kocsik? Sok szigetelést és acél táblát láttam az épület ablakain ,talán akkora volt a sugárzás energiája müködés közben hogy védeni kellet a személyzetet?Képek amúgy a képtáramban(kep.tar.hu/charlie21) A legénység ott élt a földalatti részben vagy váltásban vitték fel őket,mivel nem láttam legénységi épületett.Két szint van összesen,és nem több,mint ahogy vándorló kollega tudja.