RZoli86 Creative Commons License 2005.06.29 0 0 7529
Sziasztok,

nem reklámozni akarok, de van egy köztes megoldás a bankkártyás szívásokra. Ha van rá lehetőségetek, próbáljátok ki az Inter-Európa bankot! Normál számla visa electron kártyával havi 300ft a számlavezetés, diákigazolvánnyal 30ft. Interneten is lehet számlát nyitni, csak a szerződést kell bemenni aláírni, a kártyát is postázzák.
Van egy kártyaőr nevű szolgáltatásuk, ahol tudnak egyszer használatos kártyaszámot generálni (hogy a visa electron megy-e, azt nem próbáltam, mert anno nem engedélyeztem CNP tranzakcióra) Az egyszer használatos kártyaszám egy mastercard kártyaszám, 48 óráig, vagy az első terhelésig használható - elvileg. Viszont elég lassú az átfutás - értsd. több tranzakció is véghezvihető rövid idő alatt - , szóval a módszerem: felhívom a számot, jön sms-ben a kártyaszám, cvc kód, lejárat. Szám hozzáad a paypalnál, sms érkezik a próba összegről. Gyorsan átutalás (5 percen belül), sms érkezik: sikeres vásárlás, paypal.com ...

Ha kéred, minden számlamozgásról kapsz sms-t, úgyhogy az expanded kódot is azonnal megkaptam.

RZoltan