katikatt Creative Commons License 2005.06.19 0 0 11394

Kedves Gabor+ Segitok,

 

32 ev, elso terhessegbol szarmazo kisbabam van aki most 3 hetes.

A kerdesem testullyal kapcsolatos. 153 cm vagyok, teherbeses elott voltam erre 41-42 kg, szules elott 54 kg, most 46. Mindig is nagyon jo volt az etvagyam, a sulyommal sose foglalkoztam es jokat ettem. Terhessegem alatt persze a jo etvagyam meg jobb lett, ejszaka mindig ettem legalabb 1x, de sokszor 2x is.

Halisten van eleg tejem igy kizarolag szoptatasal taplalom a kisbabat. Viszont tovabbra is megehezek ejjel az epp aktualis szoptatas utan, viszont latom, hogy eletemben eloszor van rajtam 2-3 kg felesleg, foleg a hasamon, magyaran uszogumim lett...Napkozben nem fogom vissza magam ennivalot tekintve, de ejjel eletemben eloszor erot veszek magamon es nem eszem (nagyon vacak:) ) Este 10 korul meg szem meg reggel 8kor jon kb a reggeli. Napi min. 3 liter folyadekot iszom. Nem artok ezzel a babanak, nem fog romlani a tejem minosege, ha ejjel megtagadom magamtol az etelt? Tudom, hogy sok kismama orulne ha szules utan csak 4-5 kg felesleg lenne rajta de mivel en vilageletemben sovany voltam raadasul megeroltetes nelkul, engem zavar. Sportolni meg nem merek, a kutyaimat, akikkel eddig napi 2-3 orat setaltam jelenleg nem en viszem ki.