szrekuc Creative Commons License 2005.06.18 0 0 11384
Kedves Gábor!Sziasztok! Eloszor is nagyon koszi a valaszokat,nagyon megnyugtatott.A kerdesem gyogynovenyes es meg mindig a kotohartyahoz kapcsolodik:kaptam cseppeket,de mar csak kb 2 napra eleg es semmi valtozas(kb masfel-2 hete hasznalom),pontosabban annyi,hogy reggelente eddig csak kicsit volt csipas a szemem,mostanra viszont teljesen ossze van ragadva vegig a szemhejam.A szemesz nem engedte a kamillazast a baba miatt.Ez csak az esetleges allergia miatt van vagy van mas oka is?En eddig nem voltam allergias persze nem is szeretnek az lenni de nagyon szeretnek vmit kezdeni a szememmel.Nagyon nagy marhasagot csinalok,ha elkezdem kamillazni?Allergiara van hajlam a csaladban boven es most en is elkezdtem tusszogni,de nehez lenne megmondani, hogy ez megfazas v allergia;a szemem alapjan azt mondtak,inkabb nem allergia, mert csak az egyik szemem csinalja ezeket a jo dolgokat,a masik teljesen OK,allergianal meg mindket szem viszketne egyforman. Szerintetek mehet a kamilla mersekelten?Ha nem,tudtok vmit javasolni azon kivul persze,hogy a cseppecskek utan ujra megkeresem a dokit?Kosziiii! :)