Zrower Creative Commons License 2005.06.17 0 0 1012

Olá!

 

Segítséget, vagy legalábbis hasznos informácíókat szeretnék kérni tletel.Az alapsztori az hogy idén kezdtem el tanulni a nyelvet meg sok egyebet az országról, és nyáron szeretnék kijutni, kicsit bejárni az országot, valamit dolgozni(olyasmire gondoltam amiből ott kintmeglenne a szállás,kaja, mivel költségvetésem eléggé szűkös), és megismerni az ottani embereket (csak jókat halottam róluk   :-)) ). volt vmi diákmunka lehetőség de az most bukta, ami még maradt az pedig Beiras tartományban , önkéntes meló( kaja+szállás!!). Nem is lenne baj akár ez is jó , de gondoltam próblálok más emberektől is infót szerezni.Olvasom már a fórumot egy ideje és gondoltam akadna pár jótanács.A másik nagy probléma az a kijutás, mivel fapadosok nem mennek oda Pestről, a Tap+Malév pedig enyhén szólva húzós (tegnap beszéltem velük , s mivel beindult a nyár örülök ha találok időpontot ráadásul a végösszeg vmi 130e körül jött ki a returra, ezért ezt nem tudom megjárni.

Kérésem az lenne ha bárki tudna segíteni bármilyen ötlettel vagy akármi , esetleg csatlakozna (ha minden igaz vagyunk már ketten)irjon  pls ,pls,pls!!

 

Előre is köszönöm

 

Robi