LTom Creative Commons License 2005.06.15 0 0 304

Csak hogy félreértés ne essék ! Számomra megérne 20e Ft-ot, de többet nem igazán ! Mert bár én is egyetértek abban, hogy a szemünk védelmében vásároljuk, de azért akárhogy is ... egy darab napszemüvegről van szó :)

Amit ráadásul évszaktól, "nap"szaktól függően hord az ember jobb esetben....

....és nem azért, hogy mellét döngölve feszítsen a metróaluljáróban, "Tezsvírem! én vagyok a Neo!" stílusban ...

És akkor még meg sem említettem a divatban bekövetkező változásokat !
Azért nem állítanám, hogy divatmajom lennék és annyira figyelném a változásokat, de az igazat megvallva nem szívesen mászkálnék az ősrégi Sylvester Stallone filmekből ismert tükrös Ray-Ban napszemcsikben....

Szerintem, ha ekkora léptékben nem is, de változás mindig lesz és a napszemüvegek, amelyeket most drága pénzen megveszünk divatjamúltak lesznek.

Én azért ezt is szem előtt tartom mielőtt választanék !

Az igényem annyi, hogy tetszetős fazon legyen megfelelő védettséggel !

Ezért kérdeztem rá arra, hogy a lencsék tekintetében milyen minőségbeli különbségek vannak az egyes árkategóriákban ?!

Csak a név miatt drága egy szemüveg, vagy tényleg sokat számít, hogy milyet választ az ember ?!

(és még mindig kíváncsi lennék a tapasztalatokra Avanglion terén... főleg Polar Glare szemüvegekre gondolok, mert stílusra az tetszik és igazán nincs információm arról, hogy hasonló "fazon" milyen márkákban kapható)

Egyszer csak kitalálom milyet vegyek, addig meg hunyorgok ... :)))
Köszi mindenkinek a segélést aki valamiféle infóval tud szolgálni !

Sziasztok !

Előzmény: freeland (303)