S Balage Creative Commons License 2005.05.19 0 0 13840

Apu dolgozott egy balatoni apartman építkezésen-csőszerelő. A tulajdonos felajánlotta neki, hogy apu a családdal (feleség+2 "gyerek" -én 24 öcsém 19- menjen el hozzájuk, apu dolgozzon neki, és még fizessünk a 7 éjre 100.000 Ft-ot!!!! Még meg volt sértődve, amikor a fater kiröhögte, meg azt mondta neki, hogy ingyé se jönnénk ide!!!

3 éve voltunk a balcsin. Az öcsém rákívánt egy hambira. 450 ft ért vett egyet! Volt benne egy gyanús kinézetű hús, 1 piszok vékony szelet uborka és 1 pici paradicsom. Az eladó tett rá ketchup-ot meg mustár, írtó keveset.

A kölyök mikor belaharapott, rögtön mondta, ezzel baj van! Kicsit romlott volt, kiköpte, a maradék meg a kukába!

 

Kíváncsiságból utánajártam. 2 főnek egy szoba (wc, fürdő, konyha közös a tulajjal!!!) 9 ezer Ft. És mikor mondod, hogy csak 1 éjszaka kellene, akkor a válasz: "nehogy azt képzelje már, hogy én 1 éjszakára magának ágyneműt húzok!"

Utána meg sír, hogy kong az ürességtől.

 

Nem szeretek a haza ellen szólni, de a balatoni idegenforgalom már a múlté. A szállás drága, az étkezős helyek rabolnak, és az étel sem igazán megbízható.

A vendéglősökről nem is beszélve. Sajnos a balcsiban is kevés a víz.....stb.

Írom ezt én, akinek első igazi gyermek nyaralása a magyar tengernél volt, vagy jó 12 éve.

 

Bocs a sok dumáért.

 

Remélem nem sértettem meg senkit!

 

balage

Előzmény: thimy31 (13833)