viricsi Creative Commons License 2005.05.18 0 0 1068
Üdv mindenkinek!
Visszautasítom,malevemberke mondatát:" Már korábban is furcsán lebecsülted (igenis, lebecsülöd szvsz) a fapadosok utasait"
Ezt a marhaság mely hozzászólásaiomból jött le így neked?

Utas2!
Lehet, hogy én nem értek dolgokhoz,de nekem mást jelent az, hogy fukarkodok a repjegyen és mást az, hogy nem megyek oda, mert oda 2500 forinttal többe kerül a repülőút.Kötve hiszem, hogy aki a drágább szállodát választaná, inkább el sem jön, mintsem ennyit fizetne.Őszintén te már választottál úgy uticélt,hogy az olcsóbb reptéri illeték miatt repültél oda?

sevenfourdrajver:
Szerintem sz.rt sem ér a közgazdaságkönyved,én ugyan nem tanultam közgazdaságot, de hiába emelik a benzint, villanyt,,gázt,vonatjegyet, villamosjegyet,kenyeret....stb.(hű de demagóg mondat,de igaz) az istennek sem szorul vissza a kereslet, sőt, ha jól emlékszem a mai világgazdaság matematikája a növekedésre épül.

kka:
Az ár valóban fontos,ennek ennyi az ára, a repjegynek meg annyi.
Megerősítem,igen jöjjön a bakancsos túrista,költsön, vagy ne költsön,de érezze jól magát nálunk és ne azért jöjjön, mert itt kicsit olcsóbb illeték, hanem azért, mert Magyarországra, Budapestre kíváncsi.
Egyébként meg semmiféle tűzhöz nem állok közel, így okos választ sem tőlem fogsz kapni.
Még szerencse hogy Budapesten nem lesz Dublin-Bratislava. :)))

Üdvözlettel: viricsi