kulacs Creative Commons License 2005.05.17 0 0 13745

szevasztok!

 

Tavaj én is be voltam zsongva, hogy veszek egy kis gumicsónakot egy kis 5 LE motorral és majd jól bebarangoljuk a part közeli szigeteket. Ha jól emlékszem ugy 200eFt környékén lettt volna a dolog. Még szerencse, hogy nem keztem bele a vitába az asszonnyal és letettem róla. Mikor a Hvarra értünk béreltünk hajót 300 kunáért, hogy a az Sv. Klement szigeteket bejárjuk. Ezzel, mikor a sziget túloldalán találkoztunk a nyílt tengerrel midjárt rájöttünk, hogy mi soha se veszünk gumicsónakot, és ha véletlen veszünk akkor meg nem megyünk vele a tengerre. Pedig a szél nem is fújt...

Az a jó masszív hajó a 30 LE motorral, mint egy dióhély úgy himbálózott a hullámokon.

Az evezős gumicsónak is egy vicc a tengeren, de azzal legalább csak a szigetek és a szárazföld között vigéckednek a turisták.

Egyszer a Solaris kempingnél bementünk a  parttól vagy 100 méterre. A csónakban elhelyezkedő két felnőtt mintegy egy 30 perces megfeszített evezéssel jutttatta vissza a partra csónakot a semmiből feltámadó szélben.....

Úgyhogy vigyázzatok a gumicsónakkal az csak tavakra való, de frankón.

 

Kulacs