bp0414 Creative Commons License 2005.05.12 0 0 454

Amint látjátok"lenyultam" az infót! Köszönjük tatrafan!

 

 

 

 

tatrafan

válasz | megnéz | könyvjelző 2005.05.12 17:41:59 (2598)

Ágyúgolyófutam, hozzánk is jön a a Gumball 3000 Bárki ott lehet Idén először magyarországi megállója is lesz a legendás Gumball 3000 versenynek. A Londonból induló és Monte Carlóba érkező közúti ámokfutás fő hazai állomása a Hungaroring lesz, a futamon pedig olyan sztárok vesznek részt, mint Tony Hawk, Quentin Tarantino, vagy Daryl Hannah. [05.05] A5-EVO Nem is olyan régen a magyar autósportot csak a München-Wien-Budapest rali kötötte össze a világgal, a régi-régi Moszkvics pedig azzal szerzett méltán világhírt, hogy megnyerte, a Melbourne-Mexikó versenyt. A hosszú távú "világrallik" divatjára pedig alighanem az a nagy sikert aratott nagyjátékfilm tette fel a koronát, amely Flúgos futam néven vonult be a filmtörténetbe, és a mi életünkbe egyaránt, s amelyben a filmvilág legnagyobb csillagai vetélkedtek egymással egy ralliverseny keretében. Maximillon Cooper, a GUMBALL 3000 atyja szeme előtt bevallottan a fenti események, s maga a film lebegett, amikor megálmodta, majd tető alá hozta az "egész világot" átívelő autóversenyét, amelyen világhírességek is indulnak, más szenvedélyes autósokkal együtt. Ez az Európa-rali, amely Londonból indulva nagy kacskaringókkal Monte Carlóba érkezik a Forma-1-es Nagydíjra, az idén, május közepén, először halad át Magyarországon, és a fő állomása a Hungaroring lesz. Ami azt jelenti, hogy a világ több, más pontján kiállított állomásokhoz hasonlóan, nem csak a versenyben résztvevő hírességek várhatók ide, hanem kísérőik, barátaik, ismerőseik is, akik a verseny fáradalmait nem vállalták, viszont egy igazi "jó buli" kedvéért természetesen odamennek a pihenő állomásaira, így eljönnek majd a Hungaroringre is. A GUMBALL 3000 versenyzőinek, és nem másodsorban különleges autóiknak névsora rendkívüli élmény ígér és biztosan megér egy kirándulást a Hungaroringre. Már csak azért is, hogy az ember találkozzon a világ csodabogarai közül sokkal, a "gördeszkázás már-már legendás alakjaitól a szupermodellekig, valamint a pop-csillagoktól a valóságos hercegnőkig" amint azt Max Cooper megfogalmazta. Tavaly az olyan "találkozás-partikon", mint amilyen az idén a Hungaroringen is lesz, több mint ötvenezren vettek részt, és világszerte az idén is nagy érdeklődés várható. A magyar rendezők, fogadók felkészültek a rohamra: szeretettel várják az érdeklődők hadait május 16-án, Pünkösd hétfőn délután 14 órától. Belépőjegy elővételben kizárólag a május 15-én esti 150. Jubileumi Evo Gyorsulási Versenyen, a Hungaroringen váltható személyenként 1800 forintért. Aki elmulasztja az elővételt, kénytelen lesz háromszoros árat fizetni (5400.-) az esemény napján a kapunál.