thimy31 Creative Commons License 2005.05.12 0 0 13535

Jó, akkor maradok a prosek kortyolgatásánál. Én a tengeri herkentyűkre, halakra, salátákra vagyok kíváncsi - ami a földi élvezeteket illeti. De igazatok van! Minden fölértékelődik egy kellemes élmény, tengerparti naplemente, fürdőzés, csend, nyugalmas csak úgy ellevés mellett. Ha van kedvetek, írja le mindenki néhány pontban, hogy mi tetszett neki legjobban a tengerparton, nekem a legkorábbi élményeim jutnak eszembe. Először embrió koromban voltam ott, arra modjuk nem emlékszem :), aztán hat évesen Supetar, vagy mellette lévő város nem tudom már -  ódon falak, igazi dalmát belváros, nagy városfalak, tér a közepén és rengeteg túrista, napsütés..., vannak még emlékeim, de valahogy mindig ez a napsütéses emlékkép törtet elő, amikor a nyárra gondolok, kicsit kilépve a mindennapok sűrűségéből. Mintha ott a nyaraláson megnyúlna az idő, kifeszül, pedig olyan röpke..., mégis ha hideg szeles időben behumom a szemem, és elkívánkoznék, mindig valamelyik tengerparti élményemet húzom elő emlékeim tarsolyából. Jaj, de költői lettem. Megyek is...

Tímea

Előzmény: S Balage (13532)