kb. Creative Commons License 2005.04.30 0 0 69

Hongkongban eddig mindig az egesz vilagra ervenyes garanciaval vasaroltam, pl. az altalad belinkelt oldalon is emlitett Kinefotoban (ott van ilyen, ellentetben a szarazfoldi Kinaval, ahol tobb megkerdezett fotosuzletben is azt mondtak, hogy tudomasuk szerint erre a szarazfoldi Kinaban sehol nincs lehetoseg - a pontossag kedveert, en ezt Canon fototermekek eseten kerdeztem) ezert irtam, amit irtam.
A linket nem azert adtam a D70-rol, hogy beirhasd, hogy nem tudsz kinaul, hanem, hogy lasd a forrast (az alapjan eltalalhattal volna az uzletig, pl. megmutatod egy taxisnak) es az arat (ezt  es a D70 feliratot, illetve a gepet abrazolo fotot nyelvtudas nelkul is lattad, gondolom). Orulok, hogy vegul megoldottad Hongkongban.

En azert irtam hozzaszolast, mert azt allitottad (63), hogy "Pekingbennem erdemes venni kamerat, mert egyreszt nem talaltam, amit szeretnek, masreszt draga. Ja, es az osszes folpackba van csomagolva:-))". Ez tevedes, ami nem bun persze es ertheto is egy feluletes par napos pekingi tartozkodas alapjan. En adtam egy linket, hogy pl. hol erdemes Pekingben vasarolni (ahol pl. nem szokas folpackba csomagolni es akar Forte filmet es papirt is az altalam ismert legjobb aron lehet vasarolni), gondolom te a belvarosi aruhazak es setaloutcak ajanlata alapjan iteltel elhamarkodottan a pekingi fotos piacrol, csak ezt szerettem volna korrigalni.

Előzmény: hobe (67)