Zsozso007megmondja Creative Commons License 2005.04.30 0 0 211

Bocsi, hogy eddig nem tudtam válaszolni neked idő hiányában, bár olvastam kérdésedet.

Nos én a saját épülő házamba a nyílászáróra ráépülő rendszereket nem választanám, nekem nem igazán rokonszenvesek, nem mintha valami probléma lenne vele, csak nekem nem jön be. Nekem az a megoldás tetszik a legjobban amikor a nyílászáró olyan mélyen helyezkedik el a falkávában, hogy elférjen benne, egy külsőtokos vakolható Heroal, vagy Roma aluredőny,(esetleg full motoros hajtással) természetessen az ablak feletti falrészen megmagasított kávával, hogy ne takarjon az ablakból a redőny, és fel húzott állapotban csak gyakorlott szemlélő vegye észre, hogy az ablakon redőny is van, számomra ez az optimális megoldás, árban és egyéb tekintetben is. De én nem szoktam befolyásolni az ügyfeleket, hogy milyen megoldást válasszanak, inkáb csak kiegészítem elképzeléseiket, úgy, hogy az kivitelezhető, hosszútávon jó használati értékkel rendelkező optimális vétel legyen, így feltételezhetően a következő házához is engem fog hívni, hogy oldjam meg árnyékoló problémáit, mint ahogy ez történni is szokott.

Ja még hozzá tenném, hogy vakolhatóból nagyon sok típus létezik ezek közül nagyon kis hányad az áthidalóba épített verzió, és általában ezek elég drága megoldások, de ennek is meg van a megfelelő vevőköre.

Előzmény: Axióma (210)