Angel DC Creative Commons License 2005.04.23 0 0 152

A Londonstyle-t nem ismerem.

 

Természetesen elismert, azért is van európai besorolása, a B2 ugyanis azt jelzi. Egyszerre kapsz magyar és uniós nyelvvizsga bizonyítványt. De nem csak az unióban ismerik el, most néztem meg a saját vizsgáztatóimon, egy halom más országban is elismert.

 

A csetet l tudjuk bonyolítani, nekem msn messengerem van, ha érdekel megírom privát a címet, csak egyeztetni kell az időpontot.

 

Egyik felkészítés a másikat sajnos nem pótolja.. mert a kurzus egy része, hogy kikupáljuk a szókincsed, rendszerezzük a nyelvtani tudásod, stb (nem megtanítkjuk!!! arra ilyenkor már nincs időkeret! Csak átvesszük és kisebb hiányosségokat teszünk helyre), a másik része pedig hogy az adott vizsga feladattípusait begyakoroltatjuk, mert a sikertelen vizsgák nagy részéért az időhiány a felelős, tehát nincs felesleges 5 perced rájönni, mit is kell tenned. Egyúttal a megoldási technikában is útmutatást kapsz, mert máshogy nyúl az ember egy reading checkhez mint egy paraghraph headinghez.

 

Tehát ha nem találunk eurós felkészítőt, talán marad a Londonstyle.. még ha nem is tudom, az micsoda:-))

 

 

Előzmény: Catly (151)