crnagorac Creative Commons License 2005.04.18 0 0 838

Üdv Mindenkinek! Elég sokat olvasgattam és agyaltam  Montenegro ügyben, de még mindíg nem egészen kerek a dolog.Nem tudok dönteni az útvonal ügyében. Szeretnénk május 11-körül letépni némi előszezoni tengermelléki fílingre, és persze az oda&vissza út szépségein dobni egy hátast ám csak az ésszerűség határain belül.Ez alatt azt értem,hogy van az a bizonyos "halál út" szakasz Bosznia Montenegro határán, ami nagyon sok szépséget és élményt selytet, de vajon merjek-e belevágni. Jó lenne valami friss autentikus élménybeszámoló,lehetőleg idei.Hátha történt valami csoda azzal a 30km murvasztrádával azóta. Ahogyan olvasgatom a topikot mindenképp az az útvonal túnik a leglátványosabbnak,és ha nem is oda vissza, de legalább egy alkalommal csak megkellene nézni a természetnek azokat a szépségeit, melyeket ennyire rejteget előlünk, hogy még rendes út sem vezet oda. Tehát: Menni vagy nem menni ez itt a kérdés!Akkor bölcs-e az ember ha tűri balsorsának minden nyögét s nyilait,vagy..............ja, ez már egy más műfaj:-)