Timberland Creative Commons License 2005.04.11 0 0 6337

Dobornyomott VISA kártyát szerintem a legegyszerűbben a CIB-nél lehet szerezni. Én tanuló vagyok nincs jövedelmem csak havi 10-15e-s ösztöndíjam (vagy az se) slussz. Besétáltam a bankba (2,5-3 éve) nyitottam egy folyószlt. És csak annyi a feltétel hogy 50e ft-ot le kell kötni (ehhez nem nyúlhatsz, és persze ez kamatozik)  ha dobornyomott VISAT akarsz. Természetesen ha visszaadod a kártyát az 50e újra szabad. Csinálnak egy un. bonitás vagy hitelvizsgálatot, amin én csak annyit mondtam hogy tanuló vagyok van ennyi meg ennyi ösztöndíjam semmi más, a kártya meg azért kell mert a neten vásárlok használom és ehhez az elektronikus kártya nem jó. Aztán 2 héten belül már postán jött is a kártya. Aztán eltel 2-3 év és nyáron felhívtak hogy adnak egy dobornyomott MASTERCardot hitelkártyát 150e hitelkerettel. Hangsúlyozom nincs jövedelmem se gyerek se ház csak egy aranyhalam :).

 A lényeg hogy néhány éve tudom az OTP-nél még 250e-t kell(ett volna) betenni a bankba rendszeres jövedelemátutalás stb hogy egy nyomorult VISAT kaphass gondolom ez azóta változott. De én akkor írtam le az OTP-t mikor megtudtam mennyi hülyeség meg feltétel kell hogy legyen egy "értelmes" bankkártyád és itt most hitelről szó nincs.

 

 Üdv:

             - Alacska -