deps Creative Commons License 2005.04.01 0 0 7892

bréékóóóóóó srácok!!!

 

ez a vasutas dolog így van!!!!!!!!!!!!!!

amikor annakidején szervetük hogy bécsből 600tonna 8-as és 12-es lemezeket hozztuk be az országba... a lényeg hogy aki megrendelte kikötötte hogy csak vasúton lehet hozni!!!!!! ha kamionnal jön eláll a cégtől és mással építetti meg a benzintartályokat..... mondanom se kell hogy beletellt mire a kedves vasutasok lehozták a negyedét..... ja hogy ködbért fizettek-e.. inkább hagyjuk!!!! már rég kész lett volna a tartálypark ha kamionnal jön le!!!! annyit szórakoztak a vasutasok hogy már én kaptam frászt mikor mennem kellet minden másnap hozzájuk adatvitelre....

nekem a hátamon áll szőr mikor a vasútról van szóóó hogy azt kell előtérbe helyezni!!!

csak az az érdekes hogy ha felrakod a vasútra az árút(néha kamionostúl), a mi hátunkat pásztázzák be dolláráthúzások, ha nem ér  oda időbe és nem a vasutat hordják le....

én nem pártolom őket!!!! totál veszteséges és üzemképtelen a dolog....

vhogy máshogy kéne ezt csinálni.....

 

ja a digittachográfról van cikkem csak nem tudom bescennelni, mert na hagyjuk....

majd teszek fel érdekességeket, ha megtudom csinálni.....

 

ja és nem vagyok pártján dízelkocsikank, mert útálom ha füstöl, ja és persze akkor is ha új és 50ezerkmer útán már csinálja is, tökmindegy a márka.....

 

cisssssssssssszzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Előzmény: Jang (7891)