Youme Creative Commons License 2005.03.30 0 0 6217
Tényleg gratula. Mondjuk szerintem is csak olyasmit éredemes venni/eladni ami máshol vagy lehetetlen vagy nagyon megéri, vagy be van valamire indulva az ember. Én így vagyok egy TEAC mini HI-FI (500-as széria) rendszerrel ami itthon iszonyú drága újonnan, használtan is, de ritkán is árulják alig találni ilyet. Fejembe vetem, hogy egyszer felépítek egy ilyen rendszert és 1 részét (deck) itthon 75.000,- újonnan már sikerült megvennem angliából 51,- font + a szállítás volt és tökéletes állapotban van. Volt a többire is lehetőség (tényleg durva, hogy hetente kell nézni mert mindig új eladókat fedez fel az ember), de mindig túl drága lett a vége nekem, vagy eleve nem akart ide küldeni mondjuk egy 8 kilós erősítőt. :o) Visznot szépen lassan beszerzem a részeit ezt eldöntöttem. A legjobban "kopó" része már megven arra vigyázok, a többinél talán az idő nekem dolgozik + nem is baj ha addig gyűlik a pénz és nem kell kiadni sokat egyszerre.

Viszont kérdezném, hogy neked mennyi olyan volt aki nem adott semmi visszajelzést azután, hogy neki nyomtál egy + -ot? Nálam kettő is volt, mikor még nem jártam a 6 vásárlásnál (4 pizitív). Pedig minden klafán működött, semmi probléma nem volt. Minusz sincs, plusz sincs, semmi sincs. Ráadásul akik nem adnak mind nagy számmal rendelkezők voltak... Vagy majd belelendülök ebbe is idővel? :o)
Előzmény: t.lantos (6216)