Hk USP Standard Creative Commons License 2005.03.26 0 0 8181

Az egészben az a fura, hogy egy két sört megivott embert, úgy állítanak be egyesek, mint egy döntésképtelen dülöngélő csontrészeg embert, aki nem képes arra, hogy eldöntse, hogy mikor támadják meg.

 

Pont erre mondtam, hogy amíg magadról tudod, hogy amit csinálsz nem veszélyes sem magadra sem másokra, addig rajdat múlik, hogy hordod-e a gázstukkert. Igazából a necces a dologban az, hogy otthonról még úgy mész el, hogy csak 2 sör lesz, aztán izgalmas volt a meccs, meg aranygólig ment, és még a 11-eseket is végigdrukkoltam, és máris lenn van több is... És akkor hova teszed?

 

Engedélyes és engedély nélküli  gázpisztoly között nincs sok külömbség, az egnedély nem követel meg pl fegyvertani ismereteket, azt pedig nem értem, nappal miért lenne rosszabb magánterületen tartani, mint éjszaka magadnál... A kocsiban mondjuk sok értelmét nem látom, mire jó a gázfegyver...

 

Ja, és a "riasztóval odadurrantok" megoldás sem olyan ártamatlan mint gondolnánk, a hatalmas nyomás és hő csodákra képes, lévén az önvédelmi helyzetek igen kis távolságokon belül zajlanak le...

 

 

 

Előzmény: I.Blasius (8177)