chapelle Creative Commons License 2005.03.21 0 0 6066
Nana, csak lassan a testtel, mert majd nyakadba varrja, hogy te mondtad.

watts, a konstruktivitás jegyében: persze lehet féleurónként is feltornázni az árat de nem érdemes. Vagy most megadod, hogy neked maximum mennyit és a dolog és majd csak a licit végén nézed meg hogy nyertél-e (vagy kapsz értesítést emailben) vagy a licit lejárta előtt 10 perccel nézed, hogy éppen hogyan áll az ár és az utolsó másodpercre fókuszálva adod meg az utolsó ajánlatodat. Tapasztalatom szerint az utóbbi esetben, a nagy lökdösődésben soha nem a kerek összegek nyernek, mert ha valami mondjuk 55-ön áll az utolsó percben és Te 60-at írsz be akkor a tapasztaltabbak 60,89-cel de inkább 63,7-tel fognak nyerni, mert az a pár cent már úgysem számít és még mindig olcsóbb a cucc mintha az ember boltban vásárolná.
Én most már nem szarozok annyira a lökdösősdiben, általában megnézem, hogy az illető cikk nagyjából milyen áron szokott elmenni (regisztrálom a myEbay-ben) és megnézem, hogy az megéri-e még nekem. Majd a következő felkerült cikknél az utolsó nap utolsó órájában benyomom a nekem megfelelő árat +pár % és hadd szóljon. Ha nyerek éljen, ha nem nem baj, lesz másik.
Előzmény: garfieldka (6065)