vénkcin Creative Commons License 2005.03.01 0 0 17912

Az AVG-vel kapcsoatban: Én is használok jó pár gépen AVG-t. Elég jó és biztonságos, de akadt némi furcsa dolog: Általában NT4 -en futnak nálunk. Volt olyan juzer akinél XP-s kotluk van fent. Nem tudom, hogy ez-e az ok, de máshol nem jelentkezett az alábbi hiba: minden csatolt filét leszed, kivéve a doc és xls filéket. Tudom hol kell belááítani ezt a funciót de nem ért semmit és nem a kotlukban volt ez beállítva!!!

Másik gond: Ha a júzer sok alkalmazást futtat egy időben, kell a memcsi rendesen.

(Egy irodai alkalmazában szerintem alap, hogy megy a levelező kilens több száz levéllel, egy b. nagy excel tábla, egy exlporer, meg még vmi más alkalmazás + AVG7 free) NT4 alatt kevés volt a 96MB.

harmadik gond: szintén XP office alatt a rendszeresen időtúllépés adódott amikor el kívánta érni az SMTP -t vagy a POP3-at.

 

Ezeken a gépeken lecseréltem a vírusvédelmet AVAST-ra. Szerintem ez is megbízható és látszólag megfogja a férgeket is.

Azóta az említett problémák megszüntek, de megjegyzem én is az AVG-t használom ezen a gépen (win2000). semmi gond.

Előzmény: Nemrossz (17909)