bolygohollandi Creative Commons License 2005.02.04 0 0 767

Kár lenne megcsalós topicba átvinni a témát, de azért az nagy kérdés, vajon az a karakán, őszinte, becsületes, etc. férfiember, aki a párja elé lép, beismeri, hogy beleszeretett a kolleganőbe és szépen, erkölcsösen lelép vele, jobb családfő, apa-e, mint az, aki mindent felvállalva, hazudozva, másokat megalázva, eltitkolva az imádottat, szeretői státuszt választ, mintsem kivonuljon a családja életéből.

 

(Mert ha valaki beleszeret egy kívülállóba és mégsem megy el, a legkevésbé az általa megcsalt miatt marad otthon; sokkal inkább a felelősségérzet és a gyerekek miatt.)

 

...tudom, persze....akiben van egy csepp felelősségérzet, az ne szeressen másba vazze....!...

 

...aha...mert így működik...muris...:))

 

Vissza az alaptémához:

 

Ha úgyis teljesen hiteltelenné váltam már, akkor hiába is mondanám/írnám, hogy ha nem etette volna titokban a nővére, már másnap reggel egy hegyibeszéd keretében vetettem volna neki egy darab penészes veknit...

 

 

Ígéret áll, holnap meglátogatom az ivadékaimat és megpróbálom őket rávenni, őszintén valljanak színt: geci voltam, vagy sem...

Ha kötélnek állnak, közlöm a véleményüket, ha kedvező rám nézve, ha nem...

Előzmény: Törölt nick (760)