Bukibaba Creative Commons License 2005.02.02 0 0 16674

szevasztok

 

lenne egy problémám amire a netet böngészve sem tudtam megoldást találni (bár ez esetemben nem annyira meglepő)

az a gondom h a partíciótáblám azt mondta h Huss és elszált délre

ez a fejlemény engem kicsit érzékenyen érintett lévén h szükségem lenne a cuccokra azon a partíciómon

lényegében egy olyan megoldást szeretnék kapni ami műxik xp alatt, nem kell hozzá kislemez meghajtó (azis inkább pihen) és csak az adott partíciómat bizgeti mert a másik az műxik mégha a partition magic 8.0 azt mondja az egész vinyora h egy nagy selmeczi bad

aki tudna nekem ajánlani vmi megoldást vagy vmit az pls segítsen :)

 

amugy lehet nem a partíciótáblám szált el tehát inkább leírom a tüneteket hátha vki tudja így is...

 

a partíció kötetcimkéje és minden más mappa (kivétel 4 mappát (msdownld.tmp, recycled, system volume information, és egy másik mappa)) csak az első 2 betüt tartalmaza a fileok is csak az első 2 betüt még kiterjesztést sem

a mappákat nem lehet megnyitni

ezeket a tüneteket nemtom mita produkálja de kb egy helytelen leállás után vagy vmi ilyesmi lehetett mert az a derék jó szkendiszk mintha végzett volna vmi javitást vagy mi a csuda szal lehet azota krepált be a vinyom

 

pls help

 

és még egy kiegészitő kérdés: h a viharba lehet azt kikapcsolni h ha nem normál modon lépek ki a vinfosbol akkor ne inditson szkendiszkt

 

előre is köszi

szasz

B.