koizsu001 Creative Commons License 2005.02.02 0 0 220

Nem tőlem kérdezted, de miután már leírtam sok minden a saját tapasztalatomból megteszem ezt is.

És az árak is (erről eddig nem volt konkrét infó) remélem nem sértek vele semmit.

A részletfizetés úgy müködik, hogy előre fizetsz és ha kifizettél mindent akkor kapod az edényt az árak és a forintban befizett törlesztőrészletek Euróban vannak nyilvántartva, amit mindig azon az árfolyamon számolnak ami éppen akkor érvényes.

Van arra is lehetőség,hogy a postabanktól vegyél fel áruvásárlási hitelt, ebben az esetben megkapod az árut és a hitelt a banknak fizeted. Nem tudom viszont azt van e engedmény a készpénzes vásárlók esetén.

Konkrétan az árak

pl. 3.7 l sütőedény(20 cm)+szűrőtál (20 cm) +kosár =276 EUR (276*260= 71760 FT)

Sütőtál(24 cm)+2,2 l edény(16 cm) = 344 EUR (344*260 =89400)

Egy ismerősöm a gyorsfőző fazékért(5-6 l)+1 serpenyő +ajándék (turmix)=180.000 Ft

Azért ezek még a készletektől távol állnak.

Ja amúgy Zepter mondja reagált itt a rántott hús sütésre, szóval tényleg nem olaj nélkül van.

A bemutatón a következő volt a felállás.

Bepanirozott.

Kiolajazod a serpenyőt; a rántott hús mindkét oldalát megpritod és kiszeded a serpenyő tetejébe, mikor végeztél a sütéssel, akkor vissza szeded a serpenyőbe, lefeded és fedő alatt megpuhul. Tehát van rajta minimális olaj.

Amúgy ezen felbuzdulva megnézetem egy ételkészítési ismeretek című könyvet, a rántott hús mint étel a bő oljabn sültek kategóriába tartozik.

Még egy dolog én nem vagyok sem rántott hús párti, sem sült krumpli párti, a családom viaszont szereti ezért elkészítem, bemutatam az új verziót, azt mondták, akkor inkább süssek húst. Nem jött be a csúsztatás, pedig a fiaim még csak 3 és 6 évesek.

 

 

Előzmény: Otto Normalverbraucher (219)