joc_ Creative Commons License 2005.01.26 0 0 202

A 2. utem EF epuletekben (legalabbis mire a tobbseg koltozhetett) mar jartak a liftek. Persze meggondolando hogy nagyobb darabokat erdemes-e beszuszakolni a liftbe, mert lehet hogy a koltoztetoknek sokkal konnyebb, viszont ha baja lesz a liftnek az a lakokat terheli. Ugyhogy csak ésszel.

Mindenesetre sajat tapasztalatbol mondom, hogy ismeretsegi korben pozitiv REFERENCIAVAL rendelkezo koltoztetoket keress, nagyon sok hirdeto kokler es csak bosszusagod lesz veluk. Ne az olcsosag dontson! (En mar jartam ugy is, hogy ossze volt minden pakolva, es a koltoztetok delutan 2 helyett este 7-kor akartak jonni. Mire lemondtam oket, erre kozoltek hogy jo, de a kiallasi dijat ki kell fizetnem. Mikor kerdeztem hogy milyen kiallasi dijrol beszel hiszen epp az a baj hogy nem alltak ki, akkor kozolte hogy nem erdekli, az emberei eleg tenyeres-talpasok, eddig meg senki sem probalkozott nem fizetni, mert ha ramkuld nehany ilyet, megbanom hogy elek. Volt annyi szerencsem, hogy tudtam hogy nincs annyi informacio a birtokaban hogy ha en nem akarom akkor is megtalaljon, ugyhogy elmondtam neki hogy tehet egy szivesseget. Mindenesetre kellemetlen volt, es kereshettem masik tarsasagot. Azok pedig amikor meghallottak ezt a sztorit, egymasra neztek, es mondtak, hogy 2 nap alatt en vagyok a harmadik, akitol ugyanilyen tortenetet hallanak az elso cegrol.) Ha telefonon rendeled, a legaprobb reszletekig kerdezd ki mi van az arban (szoktak kulon szamolni kocsi dijat meg rakodokat, de van ahol egyutt van a dij; van ahol kulon kiallasi dij van, van ahol minimumdij, stb), ird fel, kivel beszeltel, kerj telefonszamot az emberekhez, meg ilyenek. Es szamits ra, hogy meg igy is erhetnek meglepetesek.

Előzmény: TopáZ (199)