nit2 Creative Commons License 2005.01.26 0 0 359
Sziasztok, a segítségeteket szeretném kérni. Úgy néz ki hogy holnapután repülök Kenyába és még sehogy sem állok. Ill. az oltásokat megkaptam és a Lariam-ot is szedem, viszont fogalmam sincs, hogy hogy pakoljak, mit vigyek. Lenne pár kérdésem ezzel kapcs. 1) Kell-e vinnem szúnyogriasztót, spray-t, fenistilgélt??? Sok szúnyog van ilyenkor? 2) Milyen gyógyszereket érdemes vennem az útra? 3) Este mennyire van hűvős, hogy pakoljam a ruhákat? 4) Melyik safarit ajánljátok? Egy napos v. két napos? Én öszintén szólva nem akarok sátorban aludni, félős, ijedős vagyok, szerintetek ha egy napos safarira megyek, nem fogom mebánni? 5) Szedett-e itt valaki Roaccutant? Én most hagytam abba 2 hete és fogalmam sincs, hogy mennyire kellene vigyáznom a bőrömre? Mekkora faktorszámú krémet kenjek magamra? 6) Hol érdemes befizetni safarira? Olvastam a beach boyokról, esetleg náluk? Vagy őket mindenképp mellőzem? 7) Eur vagy dollár? 8) Hova érdemes még a safarin kivűl mindenképp elmenni? Mit érdemes megnézni? 9) Zanzibárra nem megy hajó? Esetleg volt aki átment? 10) Lariam mellett lehet alkoholt inni? Hú, azt hiszem egyenlőre ennyi, de bármiféle infot, segítséget nagyon szívesen fogadok. Előre is köszönöm segítségeteket!