mestska Creative Commons License 2005.01.23 0 0 8767

A linket köszi, nem ismertem.

 

A 4.es pont kapcsán egyébként arra gondoltam, hogy ha még fejlesztést nem is raktok fel, pusztán egy interakítv légifotót (lásd a prágai példát tőlem belinkelve ide, nemis olyan rég), és ezt kiegészítitek kattinthatósággal, tehát az adott épületről, városrészről plusz fotókkal, háttérinfokkal, és ezt mindenki számára nyitottá teszitek, akkor én beírok egy nagyon nagy piros pontot.

 

az utcai bohóckodásról meg annyit tudok mondani, hogy ez értékek, ízlés kérdése.

Félreértettél. Alapvetően szükség van ilyenekre, de meg kell találni az összhangot a város lakóinak igényeivel is. Számukra is fogyaszthatóvá kell tenni a dolgot, meg kell találni az egyensúlyt a plebs és a szenátus igényei között :) (mert hát hogy is mondjam, az utca emberét nem igazán érdekelte a múltkori házfoglalás se...)

Úgy érzem, a honlapotokon felsoroltak ma nem teszik ezt meg, sokkal inkább imázsjavítóak ehelyett az irány helyett, s ezért neveztem utcai bóhockodásnak.

 

Egyébként a valóság és a fikció határát, horizontját kutatjuk. meg az életet, a világmindenséget meg mindent.:)

huh. nem tág ez egy kicsit? :))

Előzmény: ovis program (8763)