Münci Creative Commons License 2005.01.15 0 0 213

Möszjők!

 

Jön valaki 24.-én Tatára, a csapatzászló átadásra? Akkor megnézhetnénk a baji laktanyát is. Autóval pár perc. Baj határa vagy 500 méterre van a Tata táblától :-) Meg lesz pár tiszt is ott, tudomásom szerint ez már nem titok, beszélhetnek róla, ha tudnak valamit.

Egyébként a hegyek nincsenek messze, az egyik term. véd. terület meg határos a laktanya gyakorló területével :-)

Az 1200 főben a müszaki kiszolgáló személyzet is benne van? Én többre gondoltam :-( De azért ehhez is elég méretes telephely kell. A környéken sokat bolyongtam a hegyekben, nem tudok ilyenről. A térképeim sem jeleznek nagy lezárt területet. Viszont a Gerecsében van néhány érdekes hely :-)

A nagynál hozzá értettem a tiszti lakótelepet, a szőlős felé eső gyakorló pályát, főleg annak lezárt részeit. De az tény, hogy nem esztergomi méretü.

Rali! Te errefelé valósi vagy?

Más. A zsámbéki hasadék Nagyegyháza felöli végén a hegyen volt valami. A tudomásom szerint szovjet radar és/vagy rakéta állomás volt. Tudtok valamit róla? Óbarokhoz, Csabdihoz, és viszonylag Bicskéhez is közeli pont. Az odavezető út elejénél most egy szabadidő park szerüség van.

 

Tisztelettel, Münci