Törölt nick Creative Commons License 2005.01.13 0 0 50
Hm. Eloszoris bocs, "kicsit" tulreagaltam a dolgot :]

Szoval hoi! :]

Vegulis az en mondanivalom is az volt, hogy Freddy Mercuryhoz senki sem hasonlithato, csak egy kicsit bepoccentem mert - gondolom az latszott - Robbie Williams kozelsem a kedvenc enekesem ;)

Freddy emlekkoncerttel kapcsolatban - Hangban mindegyik eloado gyik volt, talan egy eloado hasonlitott eloadasi stilusban Freddyhez, megpedig Axl Rose. Azt nem mondom hogy Rose merheto a Queen szinvonalahoz, de az biztos hogy O lefutott annyit egy szam alatt mint amennyit "az Isten" szokott :)))

Paul Rogersrol ezelott nem is hallottam, de azota mar sikerult beszereznem kemeny 1 szamat [All Right Now, cimrol nem ismertem en sem, de nagy '80-as evekbeli slager :]. Emellett hallottam a we will rock you meg a we are the champions -t queen+paul rogers eloadasban, nincs rossz hangja.

Igazuk van azoknak, akik szerint hangminosegben talan O all legkozelebb Freddyhez.

Majd meglatjuk. Remelem sikerul jegyet szereznem. bar qrva sokba kerul, de majd 24-en kiderul h lesz -e Pesten koncert :| Akkor legalabb az utikoltseget meguszom...

Apropo, errol nincs hire valakinek?

Na pa!
Zs
Előzmény: hunneo (49)