kiskockas Creative Commons License 2005.01.09 0 0 2104
Nem védeni akarom a handling cégeket, enkünk is van bajunk miattuk bőven, de azért az is nem egyszer előfordult, hogy kipakolás után a személyzet napokra eltűnt, a gép pedig foglalta az állóhelyet, amiből amúgy is elég szűkös a kínálat. És volt olyan madárka is, amelyik azért vesztegelt itt 1 hétig, mert a gumijain kilátszott a textil és a PLH nem engedte felszállni. És az is elég ritka, hogy a papírjaikkal minden rendben legyen. Ráadásul ugyebár csak kézzel rakodhatók, szóval amellett, hogy bevételt jelentenek gond is van velük bőven. Tudom, hogy járnak még néhány helyre az eu-n belül, de asszem, azok amik eddig ide jöttek, azoknak a nagyrésze ezután is ide fog, ha engedik neki, mert a bálás ruhának nem annyira kell állat eü állomás, mégse vitték Pozsonyba, v. Bronba eddig sem. Vagy lehet, hogy vittek oda is, ezt nem tudom. Ez persze nem változtat azon, hogy a handling egy vicc - bár most folyik az rt. handling kiszervezése - ez azonban jelenleg egy adottság, amin se Te se én nem tudunk változtatni, viszont aki idejön, az is nagyjából tisztában van vele. (vagy ha nem, majd megtudja) Ezen változtatni már most is marhára késő lenne elkezdeni, de akiknek kéne, még most sem kapkodnak.
Előzmény: IL-96 (2102)