rg7 Creative Commons License 2004.12.04 0 0 9901

Hi All!
 
A pánkok megint jelentkeztek!:)

A lényeg az, hogy:
Kicsit meglepődtem, mert a napokban szétnéztem a "zenei" piacon.
Megelepetésemet az okozta, hogy a fent említett Hungaroton kiadvány hanganyaga egy az egyben megjelent még 1998-ban Sáry László "Locomotive Symphony" című cd-jén. Az SLPX 19213 teljes anyaga képezi ezen a lemezen a 3. számot.
Így aki azt szeretné, hogy meglegyen otthonában jó minőségben az eredeti hanglemez anyaga, az szaladjon el a legközelebbi zeneműboltba, és kérje Sáry László Locomotive Symphony c. lemezét!

 

Voltam ma a Logodi utcában is, de sajnos zárva voltak, de a kirakatban láttam a dvd tokba csomagolt újdonságot:) Alig várom, hogy kedden mehessek megint, és megvegyem:)))

 

További részletek a Steam Sounds oldalon.

 

Mivel hozzáférhető legálisan az SLPX 19213 gőzmozdonyos hanganyag, ezért azokat a pánkok leszedték az oldalról.

A jövőben viszont várható a trackekre bontást segítő cue fájl elkészítése (ehhez még várom az eredeti LP borítót, hogy meg lehessen találni ill. nevezni a különböző hangokat), ami a korábban feltöltött mp3-ban történő tallózást fogja segíteni, ill. a legálisan vásárolt Sáry-féle cd-ből készült mp3 verzió 3. trackjében.

 

A pánkok kérik, hogy akik letöltötték az mp3-at azok menjenek el és vegyék meg a lemezt is. Megéri.